Pereiti prie pagrindinio turinio
Paieška

Ar norite pagerinti savo ekologinį poveikį?

Pakeiskite savo namų šildymo sistemą. Dažnai nutinka taip, kad namų ūkių šildymo būdas tampa ne tik pinigų, bet ir energijos sąnaudomis. Taigi ryžkitės ir atraskite šilumos siurblio privalumus.

Procesui, kurio metu naudojama atsinaujinančioji energija ir išmetama mažai šiltnamio efektą sukeliančių dujų, šilumos siurblys yra būtina šildymo įranga.

Švari ir atsinaujinanti energija

Šilumos siurbliui energiją tiekia oras (aeroterminis) arba žemė (geoterminis), kurios dėl ekosistemos yra nemokama ir neišsenkanti energija.

Lauko aplinka leidžia šildyti vidų.

Optimalus ir ekonomiškas procesas

Šilumos siurblio veikimas yra vertinamas – vienas kW suteiks 3-5 kW šilumos jūsų namuose.

Įsigijimo kaina priklauso nuo modelio. Valstybė, įgyvendindama energetikos pertvarką, siūlo įvairią pagalbą, pavyzdžiui, energetinę premiją, ekologinį PTZ, pereinamojo laikotarpio mokesčių lengvatą, ANAH subsidijas, lengvatinį PVM.

Sužinokite apie finansinę pagalbą

 Europos Sąjunga finansiškai remia namų ūkius, kurie keičia savo šildymo sistemas, kad sumažintų išmetamo CO2 kiekį. Šiam tikslui kiekvienoje šalyje teikiama skirtinga parama, todėl pasiteiraukite  „Airwell” prekybos atstovo bei ieškokite informacijos savo šalies vyriausybės interneto svetainėse.