Energiją taupantys sprendimai

Visos mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros pastangos orientuotos į energijos poveikio mažinimą, kad atitiktų ekologinius (gamtosaugos) reikalavimus.

Ieškote efektyvaus bei ekologiško šildymo ir vėsinimo sprendimo?
Rinkitės „Airwell” oro kondicionierius/šilumos siurblius ir sumažinkite energijos suvartojimą jau dabar

Šilumos siurbliai yra ekologiškiausias ir ekonomiškiausias „viskas viename” sprendimas

Kad pagamintų šilumą, šilumos siurblys apie 70 % reikalingos energijos gauna iš oro, kuris yra „nemokamas”, o likusius 30 % sudaro kompresoriaus sunaudojama elektros energija.

Šilumos siurbliai nekenkia aplinkai, nes veikdami neišskiria CO2. Tik R32 šaltnešis turi anglies dioksido (3-4 kartus mažiau nei tradiciniai R410A šaltnešiai), tačiau jis veikia uždarame cikle ir gali būti regeneruojamas bei perdirbamas pasibaigus gaminio eksploatavimo laikui.

Svarstote, ar pirkti šilumos siurblį, ar reversinę oro kondicionavimo sistemą?

Tai tas pats! Oro kondicionierius ir yra šilumos siurblys oras-oras, kuris gali ir šildyti, ir vėsinti patalpas.

Šilumos siurbliai „oras-vanduo” labiausiai tinka grindiniam šildymui arba įprastiems vandens radiatoriams; juos lengva įrengti, be to, jie pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu.

Gerokai sumažinkite sąskaitas už elektros sąnaudas

Šilumos siurblys naudoja nemokamą ir neišsenkančią energiją – orą.

Įrengus šilumos siurblį, jūsų sąskaitos už elektrą gali sumažėti 2-3 kartus palyginus su įprastomis šildymo sistemomis (norint nustatyti energijos nuostolius, būtina iš anksto atlikti namo izoliacijos diagnostiką).

Šilumos siurblį galima sujungti su dujiniu arba skysto kuro katilu.

Gerai jums ir planetai

Visi „Airwell” gaminiai ir sprendimai nuo pat projektavimo etapo iki kasdienio naudojimo kuriami atsižvelgiant į ekologinį efektyvumą.

Temperatūros reguliavimo inverterinė technologija

Visi „Airwell” šilumos siurbliai gaminami su inverterine technologija. Ši technologija neleidžia įrenginiui įsijungti ir sustoti, nes reguliuoja kompresoriaus galią. Dėl integruoto inverterio šilumos siurblys „protingai“ pritaiko savo galią pagal lauko temperatūrą ir namo poreikius. Taip išvengiama dažnų šildymo įjungimų ir vartojimo pikų, todėl optimizuojamos išlaidos.

Žiūrėkite mūsų šilumos siurblius