Sveiki atvykę į „Airwell“

Airwell – tai prancūziškas Jūsų komforto ekspertas ir dizaineris jau daugiau nei 75 metai

Pirmaujantis Prancūzijos prekės ženklas tarp profesionalų

Jau daugiau nei 75 metų „Airwell” yra šilumos ir klimato sprendimų ekspertas ir gamintojas, kurio misija – kurti ir gerinti patalpų gerovę.

„Airwell” yra įsipareigojęs
siūlyti gerą savijautą bei kiekvieno poreikiui pritaikytą optimalų komfortą: oro kokybės, temperatūros, triukšmo reguliavimo, dizaino, patogumo, išlaidų.

75 metai inovacijų šalia Jūsų

Nuo pirmojo langinio įrenginio 1947- aisiais bei pirmųjų oro kondicionierių, įrengtų namų ūkiuose 1950 – aisiais, iki hibridinio namo – „Airwell” lydi Jus ir lengvina Jūsų kasdienybę jau 75-erius metus.

Nuo pat įkūrimo „Airwell” yra šios pramonės šakos etalonas visame pasaulyje.

Koncepcija

Vizija – orientacija į ateitį. Taip 1947 m. gimė „Airwell“ su beprotiška idėja importuoti iš Jungtinių Amerikos Valstijų inovatyvius sprendimus, kurių Europoje dar nebuvo – oro kondicionierius.

Šiandien „Airwell” svarbiausia yra inovacijos, kadangi esame šilumos ir klimato sprendimų kūrimo lyderiai. Tai itin žmogiškos, vartotojams dėmesingos inovacijos, atitinkančios „Airwell” apibūdinančią šeimos dvasią, grindžiamą geranoriškumu ir pagarba vienas kito lūkesčiams.

Optimizuoti energijos suvartojimą, kad būtų tausojami mūsų gamtos ištekliai, sumažintas poveikis aplinkai bei būtų pagerinta kiekvienos gyvenamosios vietos komfortas.

„Airwell” yra įsipareigojusi rūpintis kiekvieno žmogaus ir aplinkos gerove.

Tai, kas buvo siekiamybė, tapo mūsų misija.

Taip, energijos sprendimai turi būti intuityviai naudojami ir valdomi. Taip, jie turi mažinti ekologinį ir ekonominį poveikį būstui. Taip, rytojaus pasaulis turi būti formuojamas remiantis vienu principu – kiekvieno žmogaus ramybe.

Tai yra mūsų įsitikinimas.

Mūsų gražiausia energijos istorija esate Jūs.

„Just feel well” – tai ne tik žodžiai, bet ir įsipareigojimas,
kuriuo vadovaujamės kasdien jau daugiau nei 75 metus.
Tai mūsų būdas kurti ir stiprinti gerą savijautą.

Tiesiog jauskitės gerai

Rytdienos pasaulis turi būti formuojamas remiantis vienu principu – ramybe.

Energijos sprendimai turi būti efektyvūs bei patogūs naudoti ir visiškai patikimi. Siekiame pagerinti patalpų komfortą net ir esant ekstremalioms temperatūros bei drėgmės sąlygoms.

Savo asortimente turime per 600 gaminių, todėl galime patenkinti daugybę skirtingų vartotojų poreikių, susijusių su dizainu, oro kokybe, šiluminiu ir akustiniu komfortu.

Tiesiog jauskitės ekologiškai

Esame įsipareigoję kurti didelio efektyvumo, veiksmingai energiją vartojančius įrenginių sprendimus, kurie taupo energijos sąnaudas, o tai mažina neigiamą ekologinį ir ekonominį poveikį aplinkai.

Skatiname saulės energijos naudojimą bei tiekiame pritaikytą ir ekonomišką įrangą, kad sumažintume energijos vartojimą ir saugotume gamtos išteklius.

Taikydami ĮSA metodą, siekiame kasdien būti ekologiškai atsakingesni ir daugiau investuoti į socialinę bei žmogiškąją mūsų visuomenės raidą.

Tiesiog jauskitės protingai

Mes stengiamės patenkinti vartotojų poreikius, kad galėtume spręsti šiandienos ir rytojaus iššūkius.

Siūlome intuityvius, skirtingų dydžių, atvirus ir užslėptus (gaminių?) sprendimus, kurie palengvina jų naudojimą.

Siekdami sukurti energijos optimizavimo ir prevencinę priežiūrą, į savo gaminius diegiame dirbtinį intelektą.

Svarbiausi skaičiai

1947

įkūrimo metai

80

šalių

200

platintojų visame pasaulyje per mūsų tinklą

39M€

apyvarta

6,500

sandėlyje nuolat esančių produktų

Svarbios datos

Mūsų vertybės ir įmonės kultūra

INOVACIJOS – RAMYBĖ – KOMFORTAS – DĖMESINGUMAS – ĮSIPAREIGOJIMAS

„Tiesiog gerai jaustis” – tai būti „Airwell  Group” organizacijos, pagrįstos ilgaamžiais ir pozityviais santykiais, dalimi. Su abipuse pagarba ir nuoširdumu.

Platus darbuotojų, platintojų, montuotojų, techninės priežiūros specialistų, partnerių ir vartotojų tinklas.

Tai didelė šeima, kurios kiekvienas narys gali atnešti naudos įmonei.

Mūsų partneriai

Mūsų sertifikatai

ISO 9001

ISO 9001 sertifikatas apibrėžia „Airwell” kokybės vadybos reikalavimus, kurie apima: vadovavimą, orientaciją į klientą, darbuotojų dalyvavimą, požiūrį į procesą, požiūrį į sistemą, nuolatinį tobulėjimą, faktinį požiūrį į sprendimų priėmimą ir teigiamus santykius su tiekėjais.

Eurovent

„Eurovent” yra Europos vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo, šildymo ir pramoninio šildymo bei oro priežiūros įrangos gamintojų organizacija, kuri atlieka gaminių eksploatacinius bandymus ir jų klasifikavimą pagal Europos ir kitus standartus.

Visus „Airwell” gaminius sertifikuoja „Eurovent”, o tai garantuoja gaminių, kurie savo ruožtu yra kruopščiai ir skaidriai išbandyti, eksploatacines savybes.

Keymark

„Airwell” šilumos siurbliai oras-vanduo turi „Keymark” sertifikatą. Šis „Heat Pump Keymark” ženklas yra labai griežtas Europos šilumos siurblių sertifikavimas. Jis garantuoja šilumos siurblių kokybę. Norint jį gauti, prietaisai išbandomi nepriklausomose laboratorijose.